Hakkımızda


İnanılmaz İşlerin Yapıldığı Bir Yer!

ZMT Bilgi Teknolojileri, alanında 20 yıllık bilgi birikimine sahip ekibiyle 2018 yılında kurulmuş, faaliyetlerini Bilgi ve İletişim teknolojileri sektöründe yürütmektedir.
Müşterilerine geniş bir ürün ve hizmet yelpazesinde hizmet veren ZMT, sektörde öncü firmalarla çözüm ortaklığını sürdürmekte ve dünyaca ünlü markaları temsil etmektedir.

Sektördeki tecrübe ve bilgi birikiminin sağladığı avantajla sektöre bir seneyi aşkın bir süre önce giriş yapan, faaliyetlerini ve sektördeki yerini yenilikçi vizyonuyla büyütmeye devam etmekte olan ZMT, yeni doğan bir şirket olmasıyla birlikte bir sene içerisinde kamu kurumlarında önemli işler sonlandırmış, özel sektörde tanınırlığını artırmayı başarmıştır.

Uçtan uca zayıf akım ürünleri ve montajlama alanında uzmanlık elde eden firmamız, ulusal ve uluslararası internet, haberleşme donanım ve altyapı hizmetleri sağlamak alanında da faaliyet göstermekte ve başarıyla sonuçlanmış işlere imza atmaktadır.

Ürün tedarikçiliği grubuna kabul edildiği T.C Savunma Sanayii Başkanlığı ve T.C Devlet Malzeme Ofisi bünyesinde uzun vadede büyük projelere imza atmayı hedefleyen firmamızın yürütmekte olduğu projeler arasında Suriye’de devam eden GSM alt yapısı radyolink projesi dikkat çekmektedir.

Verdiği hizmetlerle müşterilerinin ve partnerlerinin güvenini kazanan firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, zamanında teslim ve rakiplerine göre daha uygun planladığı fiyat politikasıdır.

Sektörde 20 yıl

Şirketimiz, alanında 20 yıllık bilgi birikimine sahip ekibiyle 2018 yılında kurulmuş, faaliyetlerini Bilgi ve İletişim teknolojileri sektöründe yürütmektedir.

Müşteri Dostu

Geniş ürün yelpazesi ile, ürün satışından sonra da her sorununuzun çözümü için destek ekibimiz ile hazırız.

Çalışma Alanımız

external
external
external

Biz Neredeyiz?

Adres: Dodurga, Odabaşı Cd No:10/D-1, 06810 Çankaya/Ankara

Telefon: 0850 259 9968

Email: info@zmt.com.tr


Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 09:00 - 17:00

Cumartesi 09:00 - 15:00

Pazar - Kapalı